TÜRKİYE’NİN ÖNDE GELEN OTOMATİK KAPI FİRMASI

Profesyonel Kepenk Sistemleri

Kepenk sistemleri, genellikle binaların girişlerinde veya mağaza vitrinlerinde kullanılan bir tür kapı sistemidir. Bu sistemler, çeşitli malzemelerden yapılmış panellerin bir araya gelmesiyle oluşur. Paneller genellikle alüminyum, çelik veya PVC malzemelerden yapılmaktadır.

Kepenk sistemleri, manuel veya motorlu olarak çalışabilen çeşitli modellerde mevcuttur. Motorlu modellerde, bir uzaktan kumanda veya anahtar ile kontrol edilebilen bir motor ve dişli kutusu bulunur. Bu sayede, kapıyı açıp kapamak çok daha kolay ve rahattır.

Kepenk sistemleri, güvenlik, yalıtım ve dekoratif amaçlar için kullanılabilir. Güvenlik amaçlı kullanımda, çelik paneller sıkça tercih edilirken, yalıtım amaçlı kullanımda, alüminyum veya PVC paneller tercih edilir.

Kepenk sistemleri, yangın kapısı olarak da kullanılabilir ve yangın sırasında yayılma riskini azaltabilirler. Ayrıca, güneş ışınlarını engelleyerek binaların içini serin tutarlar ve aynı zamanda hırsızlık ve vandalizm gibi suçlara karşı da koruyabilirler.

Teklif Formu

    ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

    Müşterilerimizin mevcut ve değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek için hizmet ağımıza kattığımız Türkiye'nin önde gelen firmaları çözüm ortaklarımızdır.

    Tüm Hakları Saklıdır. Copyright © Cihangir Otomatik Kapı 2023